Jesteś tu » Mtx.pl » O nas

Matrix Komputer działa na polskim rynku od 2001 r. Od tego czasu z małego sprzedawcy komputerów osobistych staliśmy się dużą firmą branży informatycznej, z usług której zadowolonych jest bardzo wielu klientów - co jest naszym głównym celem.

Zakres naszego działania to :
Sprzeda
ż komputerów osobistych i akcesoriów
Stały dost
ęp do Internetu
Serwis sprz
ętu komputerowego
Sprzeda
ż urządzeń fiskalnych
Tworzenie stron Internetowych
Hosting stron www

Sprzedawane przez nas komputery osobiste znane są ze znakomitej jakości i wydajności przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Konfiguracja zestawów komputerowych które oferujemy dobierana jest optymalnie do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta. Prowadzimy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis sprzętu komputerowego, który znany jest z profesjonalizmu i szybkości działania. Zajmujemy się także sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych renomowanych producentów takich jak: Novitus , Farex, Innova .

Oferuje tak
że stały dostęp do Internetu. Usługa realizowana jest w oparciu o technologie LAN i WLAN. Dzięki zastosowaniu tych technologii zapewniamy naszym klientom stały i niedrogi dostęp do zasobów światowej sieci Internet. Dzięki systematycznym inwestycjom w naszą sieć szkieletową coraz większa liczba klientów znajduje się w zasięgu naszej sieci.

 Terminale płatnicze Kasy Fiskalne ONLINE Kalisz Na RATY